Koupaliště a autokemp Cihelna Pardubice

Pardubické venkovní koupaliště se nachází v areálu Cihelna v těsné blízkosti Labské cyklostezky (značena č. 2), která tudy vede proti proudu řeky ke Kunětické hoře a dál směrem na Hradec Králové. Koupaliště na Cihelně je v sezóně oblíbeným cílem nejen pro Pardubáky. Svou kapacitou dostačuje i za horkých letních dní, kterých je v posledních letech čím dál více.

Návštěvníky areálu čekají dvě paralelní skluzavky v délce 25 metrů, 2 paralelní tobogány dlouhé 105 metrů, hluboký skokanský bazén s tlakovými okny, 2 masážní vany pro 5 osob, divoký kanál, stěnový vodopád, chrliče vody, vodní hříbek, stěnové masáže, dětský bazén, rekreační bazén a plavecký bazén v délce 50 metrů. Kromě vodních atrakcí nabízí i hřiště pro plážový volejbal, minigolf, stolní tenis či ruské kuželky. Veškeré vybavení je možné na místě vypůjčit. Samozřejmostí je dětské hřiště a bohaté možnosti občerstvení.

Aktuální otvírací dobu a vstupné sledujte na oficiálních stránkách.

Kontakt:

Tel.: +420 466 430 611
E-mail : koupaliste.pce@atlas.cz

Koupaliste - tobogan.JPG

Autokemp Cihelna Pardubice se nachází na břehu řeky Labe nedaleko historického centra města. V jeho těsném sousedství se nalézá letní Koupaliště Cihelna a Lanové centrum. Areál nabízí pěkné prostředí, nové sociální zázemí, včetně WC a sprchy pro imobilní. Možnost ubytování ve zrekonstruovaných chatičkách, mobilhomech, místa pro stanování, prostor pro karavany a obytné automobily, výlevní místo pro karavany.

Autokemp zahajuje letošní sezónu 17. května. Ceník ubytování, služeb a aktuality naleznete na oficiálních stránkách.

Kontakt:

Tel.: +420 466 415 833
E-mail: auto@kemppardubice.cz

autokemp.jpg