Kouzelnické vystoupení - kouzelník Standa a kouzelnice Zdena

  • PARDUBICKÝ KLUB KOUZEL A MAGIE
Popis akce:

Kouzelnické vystoupení - kouzelník Standa a kouzelnice Zdena Tradiční kouzelnické vystoupení kouzelníka Standy a kouzelnice Zdeny. Tři programy na jevišti a mikromagie - kouzla z bezprostřední blízkosti ... Vstupné 119,-Kč / 59,-Kč

Termín konání:
24.11.2018 (So), 13:00
Typ akce:
  • Nenechte si ujít
  • Kultura
Místo konání:
Jana Palacha 473, 530 02 Pardubice
Web:
http://www.klubkouzel.cz
Popis akce:

Kouzelnické vystoupení - kouzelník Standa a kouzelnice Zdena Tradiční kouzelnické vystoupení kouzelníka Standy a kouzelnice Zdeny. Tři programy na jevišti a mikromagie - kouzla z bezprostřední blízkosti ... Vstupné 119,-Kč / 59,-Kč

Vstupte do světa kouzel a magie a setkejte se s průkopníky, řemeslníky a umělci českého kouzelnictví. Zveme vás na prohlídku jedinečného muzea kouzel plného starých kouzelnických exponátů. Pouze u nás je možné nahlédnout do historie kouzelnictví průřezem od roku 1820 až po současnost, a to na ploše přibližně 250 m². Soukromá sbírka kouzelnických rekvizit z celého světa je nejrozsáhlejší v České republice a na evropské úrovni.

Jediné muzeum kouzel v České Republice, které svojí expozicí vystavených kouzelnických rekvizit, pomůcek a aparátů z přelomu 19. a 20. století, svým divadélkem pro 64 diváků, které nabízí pravidelné kouzelnické programy pro školy a školky, pořádá 2x za měsíc pravidelná kouzelnická představení kouzelníků z celé ČR, ale především svých členů, muzeum provozující knihovnou s kouzelnickou tématikou, klubem se členy kouzelníky, jež baví svým umem všechny věkové generace na narozeninách, oslavách, rautech a společenských akcí (Aviatická pouť, oslavy obce, výročí ČD a další), klub, který jako jediný v ČR nabízí již druhým rokem kroužek kouzel a nabízí k prodeji kouzla již od „desetikoruny“, patří mezi čtyři v Evropě, srovnatelné se světovou úrovní!

Jedinečný klub kouzel, který dne 15.5.2015 založil rodák z Nemošic, bývalý profesionální kouzelník s dlouholetou praxí, výrobce rekvizit, režisér, učitel a vychovatel spousty kouzelníků, zakladatel a patron klubu, Mr. Julius Nemeš.
Společně s kouzelnicí Vendulou Horákovou a badatelem historikem Ladislavem Kůrkou tvoří odkazy pro budoucí generace.

Detailní informace:
  • akce vhodná pro děti
Organizátor:
PARDUBICKÝ KLUB KOUZLA A MAGIE, Z.S.
Klub kouzel a magie Pardubice

Nenechte si ujít

do 1.6.2019

VÝSTAVA MODELŮ AUTÍČEK z let 1955 – 1985 ze sbírky Václava Blažka

do 5.5.2019

Pardubické hudební jaro - 41. ročník mezinárodního festivalu

Kouzelnické představení pro děti - duo Standa a Zděňka 11.5.2019 + 2

Kouzelnické představení pro děti - duo Standa a Zděňka