Objevte Pardubicko – Perníkové srdce Čech

Vítáme Vás na oficiálních stránkách turistické oblasti Pardubicko. Tyto stránky vám nabídnout nejen tipy na zajímavou akci, ale také na příjemné turistické cíle a výlety. Turistická oblast Pardubicko ve východních Čechách je díky své ideální poloze pravým místem pro vaši návštěvu. Z Prahy, Brna, Ostravy a dalších míst se na Pardubicko dostanete pohodově vlakem. Nudit se u nás rozhodně nebudete. Pardubicko můžeme po právu nazývat jako místo mnoha kontrastů.

Rovinný terén, hustou síť cyklostezek podél Labe a Chrudimky uvítají jak senioři, tak i rodiny s dětmi. V okolí města Pardubice a města Lázně Bohdaneč můžete vyzkoušet řadu cyklostezek. Lázně Bohdaneč jsou zároveň jediným lázeňským místem v kraji. 

Přejeme Vám při pobytu v turistické oblasti Pardubicko spoustu krásných chvil, zážitků a nezapomenutelných momentů!

Na své si zde přijdou i milovníci adrenalinu, návštěvníci historických památek a významných kulturních akcí. Pardubice jsou známé tradičním pardubickým perníkem, motocyklovým závodem Zlatá přilba nebo slavným koňským dostihem Velká Pardubická. Příznivci regionální produkce mohou ochutnat kvalitní produkty Kraje Pernštejnů a Železnohorského regionu. Informace pro své putování naleznete v několika turistických informačních centrech oblasti Pardubicko.

pf2019_web.jpg

Spolek Pardubicko podporují

Zakladatelé spolku: