Klub kouzel a magie

Vstupte do světa kouzel a magie a setkejte se s průkopníky, řemeslníky a umělci českého kouzelnictví. Zveme vás na prohlídku jedinečného muzea kouzel plného starých kouzelnických exponátů. Pouze u nás je možné nahlédnout do historie kouzelnictví průřezem od roku 1820 až po současnost, a to na ploše přibližně 250 m². Soukromá sbírka kouzelnických rekvizit z celého světa je nejrozsáhlejší v České republice a na evropské úrovni.

Jediné muzeum kouzel v České Republice, které svojí expozicí vystavených kouzelnických rekvizit, pomůcek a aparátů z přelomu 19. a 20. století, svým divadélkem pro 64 diváků, které nabízí pravidelné kouzelnické programy pro školy a školky, pořádá 2x za měsíc pravidelná kouzelnická představení kouzelníků z celé ČR, ale především svých členů, muzeum provozující knihovnou s kouzelnickou tématikou, klubem se členy kouzelníky, jež baví svým umem všechny věkové generace na narozeninách, oslavách, rautech a společenských akcí (Aviatická pouť, oslavy obce, výročí ČD a další), klub, který jako jediný v ČR nabízí již druhým rokem kroužek kouzel a nabízí k prodeji kouzla již od „desetikoruny“, patří mezi čtyři v Evropě, srovnatelné se světovou úrovní!

Jedinečný klub kouzel, který dne 15.5.2015 založil rodák z Nemošic, bývalý profesionální kouzelník s dlouholetou praxí, výrobce rekvizit, režisér, učitel a vychovatel spousty kouzelníků, zakladatel a patron klubu, Mr. Julius Nemeš.

Společně s kouzelnicí Vendulou Horákovou a badatelem historikem Ladislavem Kůrkou tvoří odkazy pro budoucí generace.

Rezervace na jednotlivá představení nutná!

Kontaktní údaje:

PARDUBICKÝ KLUB KOUZEL A MAGIE, z.s.
Jana Palacha 473, 530 02 Pardubice
Tel.: +420 739 337 383
info@klubkouzel.cz
www.klubkouzel.cz
www.muzeumkouzel.cz

PA213952.jpgPC190518.jpg_1010397.jpgImage00054.jpg