Království perníku

Hledáte originální výlet pro děti i pro dospělé za hranice všedních dnů? Navštivte KRÁLOVSTVÍ PERNÍKU ® pod hradem Kunětická hora u Pardubic! Vstup na jeho území je povolen řádným členům (tzv. "domorodcům") s platným Cestovním pasem a ostatním (tzv. "cizincům") pouze na základě vstupního víza.

Zakoupením vstupního víza získáte právo zúčastnit se klubového zážitkového programu v roli, kterou si vyberete a na kterou jako bonus dostanete přiměřené životní dávky Království perníku (DKP) k vašemu užitku. Jejich hodnotu pak budete moci vyžebrat, vyprosit, objednat anebo poručit za spotřební rekvizity (jídlo, pití, perníky, upomínkové předměty a různé aktivity...). DKP lze jednoduše přirovnat ke stravenkám, k poukázkám, k důchodu nebo ke královské měně či penězům v aktuálním kurzu 1 DKP = 5 CZK.

Minimální výše vstupního víza bez DKP činí 20 Kč/osoba jakéhokoliv věku. Umožňuje pouze vstoupit na území Království perníku, využít WC a jako "kompars" pozorovat, jak ostatní domorodci a cizinci žebrají, prosí a poroučejí spotřební rekvizity za DKP a CZK.

Kontakt:

KRÁLOVSTVÍ PERNÍKU, z. s. 
MUZEUM PERNÍKU
V Perníkové chaloupce č. p. 38
533 52 Ráby u Pardubic

(+420) 466 612 474
(+420) 602 413 134 

Perníková chaloupka