120 let Chrudimských lokálek

 • Akce určené pro děti
 • Jízda historickými vozidly
 • Zájezd / výlet
 • Výstava historických strojů
 • Výstava modelů vláčků
 • aut
 • letadel
 • lodí
 • Výstava historických vozidel
 • Jízda historickým vlakem
 • Netradiční prohlídka
Popis akce:

Část programu k 120. výročí od zahájení provozu na trati H. Městec - Chrudim - Holice - Borohrádek. Prodej pamětní publikace a pamětního listu k výročí. Netradiční program ve Slatiňanech u zdejší expozice našeho spolku! Jízdy historického autobusu Karosa po zrušeném úseku dráhy z Chrasti u Chrudimi do Hrochova Týnce a zpět. A ještě něco navíc. Podrobnosti před akcí na webu spolku a FB.

Termín konání:
5.10.2019 (So), 09:00 - 17:00
Typ akce:
 • Kultura
 • Výstavy
Místo konání:
Museum Rosice nad Labem
Nádražní 53
Pardubice
Web:
http://www.pshzd.cz/akce.html
120 let Chrudimských lokálek
120 let Chrudimských lokálek
Popis akce:

Část programu k 120. výročí od zahájení provozu na trati H. Městec - Chrudim - Holice - Borohrádek. Prodej pamětní publikace a pamětního listu k výročí. Netradiční program ve Slatiňanech u zdejší expozice našeho spolku! Jízdy historického autobusu Karosa po zrušeném úseku dráhy z Chrasti u Chrudimi do Hrochova Týnce a zpět. A ještě něco navíc. Podrobnosti před akcí na webu spolku a FB.

Organizátor:
Museum Rosice nad Labem
Informace jsou převzaty z portálu www.vychodni-cechy.info využívající databázi CZeCOT.

Nenechte si ujít

do 1.6.2019

VÝSTAVA MODELŮ AUTÍČEK z let 1955 – 1985 ze sbírky Václava Blažka

Kouzelnické představení pro děti - duo Standa a Zděňka 25.5.2019 + 2

Kouzelnické představení pro děti - duo Standa a Zděňka