Festival chutí, vůní a řemesel 2018

Letošní 3. ročník festivalu je úspěšně za námi. Děkujeme všem vystupujícím, regionální producentům, partnerům akce, ale především pak vám, návštěvníkům! Přišlo vás skvělých 3.050 a to nás velmi těší, děkujeme!

Pokud vás zajímá, kde všude se o festivalu psalo, můžete se podívat zde.

Pozvánka na akci

V sobotu 18. srpna 2018 přivítá pardubický zámek všechny milovníky dobrého jídla, pití i řemeslných výrobků na třetím ročníku Festivalu chutí, vůní a řemesel. 

Na návštěvníky čeká bohatá nabídka regionálních produktů Kraje Pernštejnů, Železných hor a dalších 10 regionálních značek certifikovaných Asociací regionálních značek.
Širokou nabídkou produktů návštěvníky provede zkušený moderátor v rámci tří stánkových workshopů. Dozvíte se mnoho zajímavého nejen o nabízeném sortimentu pochutin a řemeslných výrobků, ale i o regionálních producentech a jejich práci.

Chybět nebude ani bohatý celodenní kulturní program, zahrají kapely Tygroo (Drum'n'Brass / Klezmer-Funk), Trdlo (Folk-folklór) a Alchymie (Post-folk). O odpolední zábavu se postarají již tradičně Paleťáci se svou divadelní improvizací. A navíc, po celý den budou pro návštěvníky všech věkových kategorií připraveny i workshopy, tvořivé dílny a zábavné kvízy.

O organizaci letošního ročníku festivalu se postaral spolek Pardubicko – Perníkové srdce Čech a vstupné na festival je i letos zdarma.

Program festivalu bude na pardubickém zámku probíhat v sobotu 18. srpna od 9 do 18 hodin, tedy ve stejný čas, jako Sportovní park Pardubice v parku Na Špici. Obě tyto akce se skvěle doplňují a tak nezbývá, než si na sobotu naplánovat celodenní výlet do Pardubic, zasportovat si, užít si zábavu a ochutnat i něco dobrého z regionálních produktů.

Více o programu a novinkách k festivalu najdete zde.

festival letak jpg.jpg

Tisková zpráva k letošnímu ročnáku festivalu byla vydána 18.7.2018 a můžete si ji přečíst zde, nebo stánhout v pdf.

Děkujeme také partnerům festivalu za jejich podporu a pomoc!

Pořadatel

Spolupořadatelé

Za finanční podpory

Partneři festivalu

Zastoupené regionální značky na Festivalu chutí, vůní a řemesel 2018