Krásné Vánoce a šťastný nový rok!

Končí nám rok 2017, jehož druhá polovina znamenala pro turistickou oblast Pardubicko období plné nových plánů, úkolů a závazků. Pojďme se na pár z nich podívat trochu zblízka! Na začátek zmiňme, že ty hlavní nám podařilo splnit.

pf2018_web.jpg

Jsme rádi, že se můžeme prezentovat novým logem a jednotným vizuálním stylem z dílny grafického studia 2123design a také řadou tištěných publikací, které tento jednotný vizuální styl činí velmi atraktivními. Tištěné materiály jsou volně k rozebrání na informačních centrech naší oblasti i u našich partnerů. Pokud máte zájem o pdf verzi, navštivte sekci našeho webu "Ke stažení". 

Podařilo se nám uspořádat první seminář, během kterého jsme nahlédli i do působiště místních producentů Kraje Pernštejnů. Pokud jste ještě neslyšeli o značce kvality Kraj Pernštejnů – regionální produkt, navštivte web. Možná si zde vyberete i nějaký ten dárek pod stromeček. 

Nemalé úsilí bylo věnováno komunikaci v území s cílem nalézt tu nejlepší cestu, jak předávat informace o tom, co se v oblasti děje a o co byste rozhodně jako návštěvníci neměli přijít. Podařilo se nám navázat spolupráci se subjekty, které se starají o váš volný čas, zajišťují vám pohodlí, komfort a služby spojené s pobytem mimo domov. 

Za tuto projevenou důvěru v nový projekt ze strany našich partnerů a členů Spolku jsme velmi vděční a budeme rádi, když bude základna našich členů a partnerů do budoucna růst. V novém roce 2018 nás čeká mnoho práce. Věříme ale, že naše společné úsilí přispěje ke zvýšení návštěvnosti, spokojenosti s nabídkou služeb i ke zviditelnění celé oblasti Pardubicko. 

Příští rok 2018 bude ve znamení výročí 100 let od vzniku Československé republiky. V tomto duchu bude připravena také expozice Východních Čech, která bude představena na veletrzích cestovního ruchu v Brně a v Praze. Poprvé zde budeme prezentovat novou tvář turistické oblasti Pardubicko, pokud najdete čas, jste na tyto veletrhy srdečně zváni!

Děkujeme všem, kteří v tomto roce aktivně podíleli na aktivitách Spolku a stáli u jeho zrodu. 

Přejeme Vám krásné prožití vánočních svátků, šťastný vstup do roku 2018 a těšíme se na sezónu plnou zážitků!