První letošní veletrh cestovního ruchu je za námi

Se začátkem roku tradičně vypuklo období veletrhů cestovního ruchu, kterých se účastní zástupci destinačních společností, cestovních kanceláří, agentur a dalších významných subjektů cestovního ruchu, díky kterým může veřejnost získat nové tipy a rady pro svou dovolenou a načerpat tak inspiraci pro další turistickou sezónu.

Turistická oblast Pardubicko – Perníkové srdce Čech samozřejmě nezahálí a hned 17. ledna jsme se rozjeli do Brna na veletrh Go Regiontour 2019. Náš stánek byl součástí expozice Východní Čechy, která se letos prezentovala v duchu aktivní turistiky a cykloturistiky. Východočeskému prostoru dominovala parkovací věž na kola s výstavkou moderních elektrokol i historických velocipédů. Tematicky jsme v den zahájení pokřtili a veřejnosti poprvé představili naši novou cyklomapu Pardubicka.

Náš stánek během čtyř dní navštívily stovky ba tisíce zájemců, kterým je Pardubicko blízké. Nová cyklomapa vzbudila okamžitě zájem a hned na místě jsme se setkali s pozitivními ohlasy, které se týkaly především vzhledu a zpracování tras.
Brněnský veletrh samozřejmě není jediný, kterého se účastníme. Brzy se těšíme se všemi na viděnou na Holiday World v Praze – už 21. února 2019.

Prezentace spolku na brněnském veletrhu:

Regiontour 2019