Naším novým partnerem se stal Sportovní park Pardubice!

Od 11. do 19. srpna se v pardubickém Parku Na Špici koná jedinečná sportovní akce pro celou rodinu a to Sportovní park Pardubice. Sportovní park navazuje na úspěšný projekt z roku 2016 – Olympijský park Pardubice, který během 17 dní navštívilo více než 350 tis. lidí a v roce 2017 pak Sportovní Park Pardubice navštívilo přes 100 tis. návštěvníků. To je úspěch, který byl oceněn například i zařazením Sportovního parku mezi Pardubické tahouny.

V době konání letošního Sportovního parku bude pardubický zámek hostit již třetí ročník Festivalu chutí, vůní a řemesel a to konkrétně v sobotu 18. srpna od 9 do 18 hodin.
Festival nově pořádá spolek Pardubicko – Perníkové srdce Čech a protože cílem spolku, festivalu i Sportovního parku je nabídnout návštěvníkům to nejlepší ze sportu i kultury, nebyl důvod, proč nespojit síly!

Festival chutí vůní a řemesel je proto zahrnut do programu Sportovního parku a nás to velice těší! Program festivalu představuje pro návštěvníky Sportovního parku zpestření v podobě kulturního programu, tvořivých workshopů i nabídky regionální produktů. Sportovní park zase námi pořádaný Festival chutí, vůní a řemesel zahrne do své propagace, což pro nás představuje opravdu hodně!
Jsme velice rádi, že je takováto spolupráce možná a těší nás, že máme se Sportovním parkem společný cíl – nabídnout to nejlepší návštěvníkům oblasti Pardubicko.