Turistická oblast Pardubicko má nové webové stránky

Turistická oblast Pardubicko vstupuje do roku 2018 s novými webovými stránkami. Podařilo se vytvořit atraktivní web, na kterém získají návštěvníci informace o turistické oblasti snadno a rychle. Cílem nového webu www.TOPardubicko.cz je přilákat do oblasti více návštěvníků, kteří zde stráví delší čas.

Webové stránky sází na svou přehlednost a příjemnou grafiku, která vychází z jednotného vizuálního stylu turistické oblasti z dílny grafického studia 2123design. Prostředí webu je doplněno motivem srdce, jehož smyčky symbolizují tradiční zdobení perníku i různé cesty, po kterých se návštěvníci oblasti mohou vydat. Plánujete-li trávit svůj volný čas v nové, a ne zcela tradiční destinaci, tak vám nové webové stránky rozhodně dodají inspiraci! Stránky jsou v současné době pouze v češtině, anglická mutace bude spuštěna během roku 2018. Výhledově se počítá také s překladem do německého jazyka.

Domovská stránka webu je přehledně členěná a kromě toho, že uživateli představuje oblast jako takovou, nabízí seznam hlavních turistických cílů a užitečných tipů na výlety. Ty si můžete libovolně sestavit podle toho, s kým se na cestu hodláte vydat a co vše chcete na své cestě Pardubickem vidět nebo zažít.

Těm z vás, kteří dávají raději přednost propagačním materiálům, doporučujeme navštívit sekci „Pro turisty - Materiály ke stažení", kde brožury a mapy můžete prohlédnout a stáhnout. 

Nezapomněli jsme ani na kalendář akcí, který je průběžně doplňován a nabízí vám přehled akcí z celé turistické oblasti Pardubicko! Pohodlně si náš nový web nyní také můžete prohlížet i v jakémkoliv chytrém telefonu či tabletu. 

Tak neváhejte a brouzdejte našimi novými stránkami www.TOPardubicko.cz  

Věříme, že vám budou dobrým rádcem i parťákem pro cesty!