Pardubicko – Perníkové srdce Čech 

má před sebou první veletrh pod hlavičkou Východních Čech

Začátkem nového roku znovu odstartovala veletržní sezóna. 

Do několika míst České republiky se sjíždějí zástupci destinačních společností, cestovních kanceláří, agentur a dalších významných subjektů cestovního ruchu, díky kterým může veřejnost získat nové tipy a rady pro svou dovolenou a načerpat tak inspiraci pro další turistickou sezónu.

Ani nová organizace cestovního ruchu Pardubicko – Perníkové srdce Čech nebude zahálet a na některých veletrzích bude prezentovat to nejlepší, co naše oblast nabízí! A kde se tedy můžeme společně potkat? 

V polovině ledna zavítáme na náš vůbec první veletrh, který se koná v Brně a nese název RegionTour. Pardubicko zde bude společně prezentovat své atraktivity v rámci expozice Východních Čech. A věřte, že se máte na co těšit! 

A protože se jedná o první veletrh, který turistická oblast Pardubicko jako nováček absolvuje, chystáme se zde také pokřtít naše nové logo a naše propagační materiály!

Pokud máte čas a chcete načerpat inspiraci pro své cestování, dorazte 18. – 21. ledna na brněnské Výstaviště a navštivte expozici Východních Čech! 

Budeme se na vás těšit!