Veletrh cestovního ruchu Holiday World 2019 proběhl úspěšně

Další z veletrhů cestovního ruchu, tentokrát mezinárodní veletrh cestovního ruchu HOLIDAY WORLD 2019, je za námi. Nejvýznamnější akce svého druhu nejen v České republice, probíhala ve dnech 21. – 24. 2. 2019 na Výstavišti v pražských Holešovicích.

Turistická oblast Pardubicko – Perníkové srdce Čech na akci takového formátu samozřejmě nemohla chybět a hned v úvodní den veletrhu, 21. února, jsme se vydali reprezentovat naši turistickou oblast. Náš stánek byl opět součástí společné expozice Pardubického a Královéhradeckého kraje, jenž prezentuje Východní Čechy jako celek. Hlavním tématem výstavního prostoru je letos cykloturistika a aktivní turistika obecně, což bylo patrné na první pohled - dominantou prostoru byla parkovací věž na kola. Expozice zaujala, o čemž svědčí 3. místo, které získala v těsném závěsu za expozicí Chorvatského turistického sdružení a Turkish Airlines.

Během všech čtyř dní veletrhu proudily holešovickým Výstavištěm davy lidí čerpající inspiraci pro své rekreační aktivity. Turistická oblast Pardubicko byla v tomto směru připravena a věříme, že jsme oslovili mnoho potenciálních návštěvníků.

Brzy se těšíme na viděnou na dalším veletrhu, který se bude konat pro nás blíže k domovu, a sice Infotour Hradec Králové – již 8. března 2019.

IMG_1612.png   IMG_1622.png      IMG_1614.png