Představujeme nové členy spolku

S radostí můžeme všem oznámit, že členská základna spolku Pardubicko - Perníkové srdce Čech se začátkem tohoto roku rozrostla o dalších pět členů. Dovolte nám je představit. Jsou jimi:

Království Perníku

Království perníku se nalézá pod hradem Kunětická hora v bývalém lovčím zámečku z roku 1882. Nabízí zážitkové programy nejen pro rodiny s dětmi, ale pro všechny nadšence, kteří cestují za nevšedními zážitky. Prohlídka Perníkové chaloupky je spojena s tradiční výrobou a ochutnávkou perníku pod dozorem samotné Ježibaby.

Léčebné lázně Bohdaneč

Léčebné lázně Bohdaneč jsou jediným lázeňským zařízením na Pardubicku. Při léčebných kúrách jsou využívány především přírodní zdroje, jako je slatina užívaná při zábalech a minerální voda z vrtu HV1 - Nová Panenka užívaná k vodoléčbě. Léčebné lázně Bohdaneč zajišťují pobyty hrazené zdravotní pojišťovnou i pobyty pro samoplátce. V nabídce je také velké množství procedur od masáží po kosmetiku, návštěva solné jeskyně či bazénu. Příjemné relaxační prostředí doplňuje rozlehlý rekreační park.

Golf Resort Lázně Bohdaneč

Osmnáctijamkové golfové hřiště nabízí aktivní odpočinek v krásném prostředí, kam se všichni rádi vracejí nejen s přáteli či kolegy, ale i s dětmi. Kromě venkovního golfu je možné využít i golfový simulátor, odpočinout si při virtuální realitě, zarybařit si. V resortu se pochopitelně konají golfové turnaje obohacené o gurmánské zážitky.

Obec Rokytno

Obec Rokytno leží 12 km od Pardubic. Obec je tvořena vícesídelními celky a jsou to : Rokytno, Bohumileč, Drahoš a Zástava, které mají celkem 905 obyvatel. Mezi zajímavosti jistě patří výstava s názvem Klukovský sen, která prezentuje na 5000 modelů autíček z 50. až 80. let minulého století.

P. Ministr v.o.s.

Společnost v našem spolku reprezentuje koupaliště a autokemp v areálu Cihelna v Pardubicích. Koupaliště nabízí celodenní vyžití pro celou rodinu a kromě velkého množství vodních atrakcí tu návštěvníci naleznou i hřiště na plážový volejbal či minigolf. Vedle koupaliště se nachází autokemp, kde je možné se ubytovat ve stanu, karavanu, chatce či mobilhomu.

Členem spolku se mohou stát fyzické osoby starší 18 let a právnické osoby z veřejného i soukromého sektoru, činné v oblasti cestovního ruchu na území turistické oblasti Pardubicko. O přijetí žadatele na základě jeho přihlášky rozhoduje rada Spolku na své nejbližší schůzi.
Členství vzniká ke dni splnění obou následujících podmínek: rozhodnutím rady o přijetí za člena a zaplacením stanoveného ročního členského příspěvku žadatelem. Výše ročního členského příspěvku je stanovena příspěvkovým řádem.
Kompletní podmínky členství i pravidla činnosti a fungování Spolku můžete nalézt ve stanovách.
Pokud máte zájem o členství ve Spolku, neváhejte nás kontaktovat.
Těšíme se na spolupráci a věříme, že naše práce a propagace turistické oblasti Pardubicko má smysl.