Prezentace oblasti Pardubicko na veletrzích cestovního ruchu rozhodně nekončí!

Leden byl věnován veletrhu cestovního ruchu Regiontour v Brně, únor pak veletrhu cestovního ruchu Holiday World v Praze. 

Na obou zmíněných veletrzích byla turistická oblast Pardubicko prezentována jako součást společné expozice Východních Čech. Expozice Východních Čech laděná do prvnorepublikového stylu všechny návštěvníky včetně odborné veřejnosti okouzlila a uchvátila. Není proto divu, že si Východní Čechy odvezli z veletrhu v Praze ocenění za druhé místo v soutěži o nejpůsobivější expozici nad 60 metrů čtverečních. Stánek Východních Čech se tak vklínil mezi státy jižní Evropy, na třetím místě skončil krásný stánek z Řecka a za celkového vítěze byla odbornou porotou vybrána prezentace Itálie. 

V březnu budeme v prezentaci oblasti Pardubicko pokračovat - tentokrát na veletrzích v Hradci Králové a Pardubicích.

V pátek 9. března od 10 do 18 hodin a v sobotu 10. března od 9 do 17 hodin nás přijďte navštívit do Kongresového centra Aldis na veletrh INFOTOUR & CYKLOTURISTIKA v Hradci Králové - najdete nás v prvním patře na stánku číslo 54. Novinkou oproti veletrhům v lednu a únoru je samostatná prezentace naší oblasti - v prvorepublikové expozici Východních Čech nás proto již nenajdete, ale to nevadí, alespoň si budete moci ještě více užít náš nový a pro mnohé šokující vizuální styl.

Na našem stánku naleznete všechny naše nové propagační materiály, včetně čerstvé novinky Katalogu akcí a služeb pro rok 2018! Rádi vám poradíme a nabídneme i tipy na zajímavé výlety či turistické cíle.

A na co se můžete ještě těšit? Chybět nebude ani prezentace členů našeho Spolku Pardubicko - Perníkové srdce Čech, z.s. třeba i vás zaujme jejich činnost a využijete z bohaté nabídky ubytovacích služeb i volnočasových aktivit, které naši členové nabízejí.

A pokud se o našich členech chcete dozvědět více ještě před veletrhem INFOTOUR & CYKLOTURISTIKA v Hradci Králové, pak nás sledujte na facebooku, protože v průběhu tohoto týdne vám všechny naše členy představíme!

Na veletrh v Hradci Králové navážeme o dva týdny později veletrhem v domácích Pardubicích!

A není žádným tajemstvím, že se bude jednat o veletrh Region Propag - Cestování a rodinná dovolená. V pardubickém Ideonu nás budete moci navštívit 23. a 24. března - oba dny od 10 do 18 hodin budeme prezentovat to nejlepší a nejzajímavější z naší oblasti Pardubicko.

Už máte vybráno, který z uvedených veletrhů navštívíte? Pokud ne, nevadí, přijeďte se podívat na oba, vstup na oba veletrhy v Hradci Králové a v Pardubicích je zdarma!

Těšíme se na vás!