Pardubicko – Perníkové srdce Čech se stalo nositelem certifikátu Českého sytému kvality služeb!

Na základě úspěšného certifikačního procesu jsme se tak zařadili mezi více jak 500 certifikovaných organizací České republiky. Cílem naší organizace je být důvěryhodným partnerem, který se stará o dobrou komunikaci a prohlubování spolupráce mezi současnými i budoucími členy naší organizace.

Tento certifikát jsme získali na dobu tří let. Každý rok je třeba provést aktualizaci, během které bychom se jako organizace měli zamyslet nad tím, zda naplňujeme očekávání našich členů a cíle, které jsme si předsevzali. Certifikaci mohou kromě organizací veřejného a neziskového sektoru obdržet také poskytovatelé ubytovacích a stravovacích zařízení, cestovní kanceláře a agentury, průvodci a další poskytovatelé služeb v oblasti cestovního ruchu. Stačí sledovat web Českého systému kvality služeb a zúčastnit se bezplatného semináře, který vám systém i jeho výhody představí.

A co o turistické oblasti Pardubicko píše Český systém kvality služeb? Podívejte se na novinku i aktualitu.

A pokud vás zajímá tisková zpráva, která byla k získání certifikátu vydána, pak ji najdete zde.

Co je Český systém kvality služeb?

"Český systém kvality služeb je dobrovolný inovativní nástroj, který systematickým způsobem pomáhá ke zvyšování kvality služeb v organizacích v oblasti cestovního ruchu a v navazujících službách. Vlastníkem systému je Ministerstvo pro místní rozvoj ČR a realizátorem Česká centrála cestovního ruchu – CzechTourism. Filozofií je poznání potřeb zákazníka a neustálé zlepšování kvality poskytovaných služeb v organizacích. Systém je vhodný pro všechny organizace, kterým záleží na svém dalším rozvoji a které mají zájem posilovat své postavení na trhu, jejich cílem je poskytovat služby nejvyšší kvality a naplňovat očekávání svých zákazníků." zdroj: www.csks.cz