S radostí představujeme náš nový tiskový výstup - Katalog akcí a služeb pro rok 2018

Pardubicko – Perníkové srdce Čech nezahálí a přichází s novým propagačním materiálem, který je věnovaný akcím a službám pro rok 2018.

Katalog akcí a služeb 2018 je inovativním materiálem, který kombinuje kalendář akcí s nabídkou služeb na Pardubicku.

Mimo jiné čtenářům katalog přiblíží i to, co je v naší oblasti jedinečné - tedy Pardubické tahouny a KRAJ PERNŠTEJNŮ regionální produkt®

Z bohaté nabídky akcí si zaručeně vybere každý. Ti, kteří mají rádi velké a bujaré akce v Pardubicích i tací, kteří dají přednost právě těm regionálním s důrazem na tradice.

Těšit se můžete na letní pohodu na Kunětické hoře, tradiční gastronomické akce na Bohdanečsku, Holubovy Holice či skvělé akce na zámku v Cholticích. Abychom nezapomněli, víte, co znamenají Kladruby naruby? Rozhodně si nenechte ujít Pardubické tahouny neboli 15 tradiční unikátních akcí v Pardubicích, které nikde jinde v takovéto podobě nenajdete. Užít si můžete jak kulturu, sport tak i adrenalin. Zkrátka, tuto sezónu bude o zábavu na Pardubicku postaráno.

O to, aby byl váš zážitek stoprocentní, se postarají členové našeho Spolku, díky kterým vám nabízíme tipy na ubytování i vyplnění volného času. Věříme, že rozmanitost těchto služeb pro vás bude zajímavá a pomůže vám vybrat si ubytování i program dle svých představ.

Katalog akcí a služeb bude brzy k dostání ve všech sedmi turistických informačních centrech Pardubicka i u našich členů a to zcela zdarma! A nebo si ho stáhněte v pdf.

Na našem webu najdete v pdf ke stažení i ostatní naše informační materiály, věříme, že se vám budou před návštěvou Pardubicka hodit.