Představujeme nové členy a partnery našeho Spolku!

Je za námi první měsíc roku 2018 a webové stránky www.TOPardubicko.cz se nám rozrůstají o další zajímavou sekci, která zaručeně zaujme nejednoho návštěvníka!

Novinkou je stránka věnovaná členům a partnerům Spolku Pardubicko - Perníkové srdce Čech, z.s., ta vás blíže seznámí nejen se zakladateli Spolku Pardubicko, ale hlavně s jeho novými členy a partnery, kteří aktivity Spolku podporují a pomáhají rozvíjet kvalitní nabídku služeb turistické oblasti Pardubicko.

Našimi členy z řad ubytovatelů, jsou: Hotel Arnošt, Hotel Kristl a Hotel Trim.

Bohatou historii rodu Pernštejnů reprezentuje náš další člen - Pardubický Pivovar.

O váš volný čas a zážitky se postarají naši členové: Dostihový spolek, Zámek Choltice, Paddleboarding SUP Pardubice, Retroměstečko…, Pardubický klub kouzla a magie, Barocco sempre giovane.

Zaujal vás některý z členů, partnerů nebo zakladatelů a chtěli byste se o něm dozvědět více? Žádný problém. V přehledu členů a partnerů stačí kliknout na logo a budete automaticky přesměrováni na příslušnou webovou stránku. Nebo zůstaňte na našich stránkách a získejte více informací kliknutím na „více o zakladatelích“, „více o členech“ nebo „více o našich partnerech“.

A pokud působíte v oblasti cestovního ruchu a chtěli byste se i vy stát členem našeho Spolku, pak neváhejte a kontaktujte nás, přihlášku najdete zde.